YASAL UYARI

çölyak hastalığı yasal uyarıBu sitedeki tüm yazılar, videolar ve resimler konu hakkındaki diğer kaynaklardan ibaret olup yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır ve sağlık hizmeti vermemektedir. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza danışmadan sitede yer alan yazıları teşhis ve tedavi amaçlı kullanmayınız.

Konusunda Uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulama ya da tedaviden doğacak zararlardan site (biorezonans-tr.com)  sorumlu tutulamaz.Bu  Siteyi ziyaret eden, içerikleri okuyan, izleyen, içeriklere yorum yapan herkes bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

LİNK VERDİĞİMİZ WEB SİTELERİNİN İÇİNDE YER ALAN BİLGİLER VE MATERYALLER HAKKINDAKİ YASAL SORUMLULUK SÖZ KONUSU SİTELERE AİTTİR.